Участь ПП Екобіз у науково-практичній конференції на базі санаторію “Поділля”


24 травня 2018 року, за участю медичних представників компанії «Екобіз», у м. Хмільник Вінницької області на базі санаторію «Поділля» відбулася науково-практична конференція «Вибрані питання реабілітації та вторинної профілактики хронічних захворювань».

Конференция ХмельникКонференція пройшла за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова. Були присутні профільні фахівці Барського, Калинівського, Літинського, Немирівського, Тиврівського, Хмільницького, Козятинського, Вінницького районів та обласного центру. Зібралися справжні професіонали своєї справи – 150 лікарів з усього регіону.

Основна мета заходу – поділитися науковими розробками та практичним досвідом відновного лікування та профілактики для запобігання переростання захворювань у хронічну форму.

Одна з доповідей була на тему «Корекція магнієво-мінерального балансу в медичній реабілітації та санаторному лікуванні». Головний висновок доповіді – магній дуже важливий для нашого організму та повинен ефективно використовуватися в реабілітації захворювань опорно-рухового апарату, периферичної та центральної нервової системи, серцево-судинних захворювань. Розповідь йшла про магнійвмісні препарати на основі природного мінералу бішофіт вироблені підприємством ПП «Екобіз» м. Полтава.

Наприклад, «Бішофіт Mg++ Кристалічний концентрат» для ванн використовується у санаторії «Поділля» близько трьох років. І тільки за 2017 рік було відпущено 29958 процедур з цим цілющим мінералом. А це 4233 пацієнта, які відновили своє здоров’я при остеохондрозі хребта, деформуючому остеоартрозі кульшових та колінних суглобів, хворобі Бехтерева. А фізпроцедура електрофорез з препаратом «Бішофіт Mg++ «Еліт» за 2017 рік покращив здоров’я 385 пацієнтам.З ультрафонофорезом «Бішофіт Mg++ «Гель» застосовували 694 пацієнтам. Місцеві процедури з бішофітом надали великій кількості відпочиваючих при шийно-грудному остеохондрозі з помірним корінцевим синдромом, попереково-крижовому остеохондрозі, ДОА колінних, плечових, гомілко-ступневих суглобів.

Всі ці інноваційні методики, які були розроблені «Українським НДІ медицини транспорту МОЗ України» та “Українським НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України”, впроваджені в санаторне лікування завдяки кропіткій роботі заступника директора з медичної частини санаторію «Поділля» Леоніда Антоновича Марчука.

Компанія «Екобіз» в особі Генерального директора Барабицької Катерини Василівни висловлюють подяку всім організаторам конференції. Особлива вдячність за професійну та неперевершену організацію завідуючому кафедри внутрішньої медицини медичного факультету №2 Вінницького НМУ д.мед.н., професору Жебель Вадиму Миколайовичу.