Компанія «EKOBIZ» отримала міжнародний сертифікат GMP

З гордістю повідомляємо, що компанія Екобіз пройшла аудит та отримала сертифікат ISO 0522716: 2007 «Належна виробнича практика (GMP). Настанови з належної виробничої практики» від провідного світового органу з сертифікації Bureau Veritas Certification.

У зарубіжній практиці сертифікація систем якості охопила практично всі види людської діяльності, починаючи від надання найпростіших побутових послуг, виробництва та реалізації промислової і продовольчої продукції до державного управління. Прагнення відповідати нормам GMP є запорукою розширення співпраці з підприємствами країн ЄС та світового співтовариства.
Для виробників косметики правила GMP (Cosmetics Good Manufacturing Practices) регламентовані в стандарті ISO 22716: 2007. В основі закладені принципи, спрямовані на поліпшення якості продукту в процесі його виробництва за рахунок висококваліфікованого персоналу, сертифікованого обладнання, сировини і тари.

Виконання вимог стандартів GMP та ISO забезпечує стабільність виробництва і гарантує споживачеві, що придбаний ним продукт виготовлений відповідно до рецептури, не містить сторонніх домішок, належним чином промаркований, правильно упакований та збереже заявлені властивості протягом усього терміну придатності.

Для EKOBIZ важлива якість у всьому, тому сертифікація виробництва за стандартом GMP – це важливий крок, до якого компанія прагнула протягом останніх років.

Виробники косметики в Україні GMP – Екобіз.

Ми не зупиняємося на досягнутому, а наші плани на майбутнє амбіційні.