Як обрати надійного постачальника косметики в Україні?

image002Аптечна косметика – це проміжна ланка між звичайними косметичними засобами та лікарськими препаратами. Вона відрізняється підвищеною концентрацією активних речовин та спеціальними лікарськими компонентами, тому не маскує дефекти, а усуває їх. Лікувальна косметика випускається в тих же формах, що і звичайна косметика по догляду (маски, бальзами, креми), але має чіткі показання, спосіб та термін застосування.

До її якості пред’являються більш суворі вимоги, і тому так важливо правильно обрати постачальника продукції.

На що потрібно звертати увагу при виборі постачальника?

* Наявність сертифікатів якості та супровідних документів. Вимоги до виробництва аптечної косметики подібні до тих, що пред’являються до лікарських засобів. Тому супровідні документи повинні бути правильно оформлені та містити повну інформацію про препарати. Вагома перевага – наявність міжнародного сертифіката GMP (належна виробнича практика), який гарантує, що продукт виробляється строго за рецептурою без сторонніх домішок та зберігає свої якості протягом усього терміну використання. Розуміється, компанія повинна мати дозвіл на реалізацію косметики оптом.

* Авторитетність компанії. Зверніть увагу, як довго працює на ринку, виробник косметики, що цікавить вас, вивчіть відгуки про його продукцію. Віддавайте перевагу кандидатам, які вже встигли зарекомендувати себе на ринку. Ще один важливий показник авторитету – участь в спеціалізованих виставках, форумах та конференціях.

* Цінова політика. Вона повинна влаштовувати вас та ваших потенційних клієнтів. Зверніть увагу, що часом занадто багато вкладається в рекламну кампанію. Тому висока ціна не завжди означає відповідну якість.

* Правильне маркування. На упаковці повинна міститися повна інформація про продукт, в тому числі:

image0041. Найменування препарату
2. Показання для застосування
3. Склад
4. Номінальний об’эм
5. Дата виготовлення та термін придатності
6. Номер партії
7. Особливості зберігання та застосування
8. Назва та адреса відповідальної особи та виробника

* Підтримка з боку постачальника – хороший знак. Она может проявляться в виде консультаций либо предоставления пробников, тестеров и справочных материалов о продукции компании.

А що популярно серед споживачів?

image006Вибір хорошого постачальника – це далеко не єдине завдання. Не менш важливо знати бажання своїх клієнтів. Для цього потрібно уважно стежити за сучасними тенденціями косметичного ринку. Звернемо увагу на деякі тренди:

Зростання інтересу до якості і натуральності продукції. Сучасний споживач звертає більше уваги не на яскраву рекламу, а на склад засобу, його безпечність, відсутність побічних ефектів. Незважаючи на значні досягнення в хімічній галузі, в останні роки споживачі віддають перевагу натуральним препаратам. Мінерали, екстракти цілющих рослин та ефірні олії – саме ці компоненти дуже ефективні і тому популярні.

Довіра до лікувальної косметики як до більш безпечної та ефективної. Не випадково вона реалізується, головним чином, через аптеки. Крім того, там покупці можуть отримати детальну консультацію про той чи інший засіб.

Інтерес до українського виробника косметики. У зв’язку з підвищенням вартості імпортних засобів все більше споживачів звертає увагу на якісну вітчизняну продукцію, доступну за ціною. У цьому є велика заслуга і самих українських виробників, які прагнуть зробити свої косметичні засоби максимально якісними та вивести їх на зарубіжний ринок.

image008Інтерес до покупок через Інтернет. Сьогодні споживач все частіше шукає і замовляє необхідний йому товар в мережі Інтернет. При цьому для нього важливий не тільки сам факт наявності продукції, а й можливість замовити її з швидкою доставкою в будь-яку точку країни, а також отримати професійну консультацію та залишити відгук про товар. Перевага віддається зручним та перевіреним сайтам, адаптованим для мобільних пристроїв.

Натуральна космецевтична продукція навряд чи втратить свою актуальність, адже надає споживачеві не тільки красу, а й найголовніше – здоров’я. Знаючи, де краще замовляти косметику оптом та на що звертати увагу при виборі постачальника, можна закласти надійний фундамент вигідного та перспективного бізнесу.