Магнієва олія – тренд сучасності

Вас вітає компанія «Екобіз» – провідний виробник магнієвої олії!

Наша пропозиція адресована всим, хто зацікавлений в придбанні якісного та по-справжньому необхідного продукту для своєї професійної діяльності та бізнесу.

Магнієве маслоТренд сучасності – все натуральне. Все більша кількість людей прагне вирішити свої проблеми зі здоров’ям та зовнішністю безпечним шляхом. Вони зацікавлені в отриманні швидкого відчутного та видимого результату, без ризику для здоров’я, зайвої витрати часу та грошей.

Більше 20 років наша компанія займається виробництвом натуральних косметичних та лікарських засобів на основі природного магнію. Остання розробка наших фахівців – магнієва олія (магнієве масло, Magnesium Oil).

“Magnesium Oil” на 100% відповідає сучасним трендам та вимогам кінцевого споживача. Цінні властивості масла вже давно оцінили європейці та американці, які приділяють велику увагу своєму здоров’ю. Адже його регулярне застосування дозволяє вирішувати проблеми здоров’я та зовнішності максимально ефективно, дбайливо та природним для організму людини шляхом.

магниевое масло 2Магнієве масло – одне з лінійки спеціальних магнієвих засобів для трансдермального застосування. Володіючи яскраво вираженими лікувальними та профілактичними властивостями, воно незамінне для тих, хто піклується про своє здоров’я та красу, а також для салонів краси, SPA-центрів та спортивних клубів.

Натуральне магнієве масло ідеально підходить для тих установ та дистриб’юторів, які прагнуть виділитися на тлі своїх конкурентів, піклуються про своїх клієнтів та хочуть відповідати їх вимогам. Використовуючи оригінальний продукт у своїй діяльності, вони зможуть надати по-справжньому якісні та затребувані послуги.

Відповідаючи сучасним тенденціям ринку косметологічної продукції, наше магнієва олія демонструє відмінні лікувальні властивості та характеристики.

 • 100% натуральний продукт, виготовлений з природної сировини.
 • Висока якість та безпека готової продукції підтверджена сертифікатом ISO 22716:2007 GMP «Good Manufacturing Practice».
 • Моногенне джерело магній-хлориду розташоване на глибині 2500 м та абсолютно не піддається антропогенному забрудненню.
 • Виробництво масла здійснюється в безпосередній близькості від самого місця видобутку мінералу. Це дозволяє в повній мірі зберігати всі його властивості та максимально оперативно здійснювати великі замовлення.

Контрактне виробництво магнієвого масла, поставки in bulk для власної розфасовки, умови для дистриб’юторів

магниевое масло 3Умови співпраці з компанією «Екобіз» прості та перевірені часом:

 • Надаємо зразки продукції.
 • Відпускаємо будь-які партії опту.
 • Поставляємо продукцію під Private Label.
 • Здійснюємо поставки in Bulk.
 • Надаємо рекламну та маркетингову підтримку.
 • Даємо безкоштовні консультації та всю необхідну інформацію.
 • Для постійних клієнтів пропонуємо спеціальні умови співпраці.

Нова партія магнієвого масла вже готується до відправки. Зв’яжіться з нами для уточнення деталей Вашого замовлення.

Залишайте заявку на співпрацю.